Safety first bij Distrilog

26-02-2026

Bij Distrilog staat de veiligheid van onze medewerkers altijd op nummer één.

Om dat waar te maken, investeren we continu in opleiding. In samenwerking met onze partner AG ongevallenverzekering bieden we een Safety Performance Program aan onze leidinggevenden in het magazijn: observaties en veiligheidsdialoog, gegeven door preventiedeskundige Wim Fabeck.


Waarom deze opleiding?

Uit onderzoek blijkt dat 80% van de arbeidsongevallen voortkomt uit menselijke handelingen en slechts 20% uit technische oorzaken. Daarom willen we bewust inzetten op veilig gedrag en gewoontes ter preventie van ongevallen. Tijdens de opleiding komen onder meer thema’s aan bod zoals risico versus gevaar, risicobeoordeling en valkuilen bij observeren.


Hoe pakken we dit aan?

De risico’s in onze magazijnen zijn gekend en beheersbaar wanneer de veiligheidsvoorschriften correct worden gevolgd. We bouwen daarom observatiemomenten in binnen onze dagelijkse warehouse operaties, waarbij we gericht kijken naar onveilige handelingen. Onze medewerkers worden hierop aangesproken en bijgestuurd. Om onze leidinggevenden hierin te ondersteunen, leren ze de nodige tips en tricks om collega’s op een constructieve en respectvolle manier aan te spreken.

20260126 1452471
20260126 1427071

Contacteer ons team voor een samenwerking of oplossing op maat

Bij Distrilog Group houden we graag rekening met de wensen en noden van de klant, daarom zoeken we graag mee naar de beste oplossing. Benieuwd naar de mogelijkheden? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen.

Contacteer ons